طراحان فرادید دینا

  
شرکت طراحان فرادید دینا طراح، مجری و مشاور پروژه های طراحی دكوراسيون و تجهیز فضاهای تجاری و همچنین تولید و ارائه كلیه تجهیزات مرتبط با فضاهای تجاری می باشد که در هر سال بیش از 250 فروشگاه، نمایشگاه، کافی شاپ و رستوران را طراحی و تجهیز می کند. هدف ما ایجاد راهکارهایی در جهت توسعه توانایی های تجاری و شناخت هرچه بهتر و بیشتر برند مشتریانمان است. ما مفتخریم که مشتری های ما در حوزه محصولات و برندشان بسیار متخصص اند و ارزش خاصی برای عمق دانش ما در طرح و نقشه فروشگاهی و طراحی فضاهای تجاری قائل اند. راهکارها و استراتژی های ما در زمینه تامین تجهیزات فضاهای تجاری همیشه با در نظر گرفتن هر برند به طور جداگانه شامل ترکیبی از مواد اولیه خوب، اسباب و آلات مناسب و طرح و نقشه به روز می باشد.

اخبـار روز
5 نكته در آموزش پرسنل فروشگاه خرده‌فروشي
5 نكته در آموزش پرسنل فروشگاه خرده‌فروشي
اطلاعات بیشتر
از استردادها، فروش‌هاي تازه بسازيد! - قسمت دوم
از استردادها، فروش‌هاي تازه بسازيد!
اطلاعات بیشتر
از استردادها، فروش‌هاي تازه بسازيد! - قسمت اول
وقتي شما به عنوان فروشنده فروشگاه كالا يا خدماتي را به يك مشتري مي‌فروشيد، تنها اتفاقي كه ابداً نمي‌خواهيد رخ دهد اين است كه مشتري كالا يا خدمات خريداري شده را مسترد كند. با اين حال بايد بپذيريد كه وظيفه و كار شما به عنوان فروشنده، ايجاد انگيزه و روحيه لازم در مشتري براي خريد كالا يا خدمات است، و اينكه استرداد كالا يا خدمات يا درخواست بازپرداخت هزينه كالا يا خدمات، واقعيتي است كه در هر حوزه‌اي از صنعت خرده‌فروشي اتفاق مي‌افتد.
اطلاعات بیشتر


 
این شرکت موفق به دریافت لوح ها و تقدیرنامه های متـعددی در طـی سالیـان متمـادی نموده است که همگـی نشانـی از پویایی و موفقیـت شرکـت می باشد.


   

   

مشاهده همه پروژه ها «
دانلود کاتالوگ
شركتهای وابسته
Monoshelf
قفسه و تجهيزات فروشگاهی
Acmecoolant
يخچال و فريزر فروشگاهی
Polytrolly
چرخ خرید فروشگاهی
Dinagroup
شركت هولدينگ
تماس با ما
 SMS +98 21 22 19 49 40
75 27 19 22 21 98+
40 49 19 22 21 98+
info@dinadesign.ir
تهران، اقدسیه، اتوبان ارتش، بلوار شهيد مژدی، خیابان شفیعی، نبش کوچه شقایق، پلاک 5

© کلیه حقوق مادی و معنوی تصاویر این سایت متعلق به شرکت طراحان فرادید دینا می باشد و استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.