اخبار سایت
انتخاب گروه :
شروع كسب‌وكار خرده‌فروشي
۱۱ / ۶ / ۱۳۹۶

رویای راه اندازی هایپر مارکت و سوپرمارکت

روياي راه‌اندازي كسب‌وكار خرده‌فروشي به‌راحتي مي‌تواند به حقيقت بپيوندد. شايد در ابتداي كار لازم باشد كه فشار زيادي را متحمل شويد و سهت تلاش كنيد، اما با برنامه‌ريزي درست، هر كسي مي‌تواند به هدفي كه مي‌خواهد دست يابد. نكاتي كه در ادامه بررسي خواهيم كرد مي‌تواند به شما در شروعي بهتر براي كسب و كارتان كمك كنند.
اما قبل از اينكه وارد بحث اصلي شويم، اجازه بدهيد توصيه‌اي داشته باشیم. به عنوان يك مشاور در حوزه طراحی هایپر مارکت و سوپرمارکت و طراحی شیرینی فروشی و قنادی و سایر فروشگاه های خرده‌فروشي، ما هر هفته با تعداد زيادي فروشگاه سر و كار داریم كه همه‌شان براي بقا و ادامه راه، دست‌وپا مي‌زنند و تقلا مي‌كنند و بسياري از آنها نيز در آستانه تعطيلي قرار دارند و نفس‌هاي آخر را مي‌كشند. مشكل اصلي‌اي كه در همه اين فروشگاه‌ها ديدیم كه آنها را تا ورشكستگي كشانده بود، فقدان مديريت درست و نبودن متخصص خرده‌فروشي در رأس كار بود. فروشگاه خرده‌فروشي، يكي از آسان‌ترين كسب‌وكارهايي است كه مي‌توان راه‌اندازي نمود، و به همين دليل، منطقي به نظر مي‌رسد كه كسي كه تصميم مي‌گيرد رييس خودش باشد و كسب و كار مستقل خود را به‌راه بيندازد، ابتدا با خرده‌فروشي آغاز كند. هر چند، خرده‌فروشي، خيلي مشكل‌تر از آن چيزي‌ست كه مردم فكرش را مي‌كنند. از آنجايي كه ما به افرادي كه مي‌خواهند مستقل كار كنند و رئيس خودشان باشند احترام مي‌گذاریم، بنابراين از اين تصميم‌شان استقبال مي‌كنیم، اما توصيه مي‌كنیم كه قبل از هر حركتي، ابتدا كتابي در اين زمينه مطالعه كنند. اگر بعد از خواندن اين كتاب، همچنان تمايل به ادامه راه و راه‌اندازي فروشگاه خرده‌فروشي داريد، در اين صورت، مي‌توانيد 10 مرحله‌اي را كه در ادامه اشاره كرده‌ايم مد نظر قرار دهيد.

1. انتخاب ساختاري قانوني براي كسب و كار

در فرآيند راه‌اندازي كسب و كار، انتخاب ساختار سازماني قانوني مناسب، يكي از مهمترين تصميماتي است كه بايستي اتخاذ كنيد. با اينكه بعد از راه‌اندازي كسب و كارتان، در هر مرحله‌اي از پيشرفت كارتان مي‌توانيد ساختار سازماني كسب و كارتان را تغيير دهيد، اما بي‌شك اين تغيير جهت، مشكل و پرهزينه خواهد بود. بنابراين اولويت با تصميم درست در همان ابتداي كار است. متداول‌ترين و ساده‌ترين شكل ساختاري براي كسب و كار، شركت يا فروشگاه، ساختار سازماني با مسئوليت محدود LLC است.
در قسمت بعدی این مطلب به توضیح سایر موارد خواهیم پرداخت.دانلود کاتالوگ
شركتهای وابسته
Monoshelf
قفسه و تجهيزات فروشگاهی
Acmecoolant
يخچال و فريزر فروشگاهی
Polytrolly
چرخ خرید فروشگاهی
Dinagroup
شركت هولدينگ
تماس با ما
 SMS +98 21 22 19 49 40
75 27 19 22 21 98+
40 49 19 22 21 98+
info@dinadesign.ir
تهران، اقدسیه، اتوبان ارتش، بلوار شهيد مژدی، خیابان شفیعی، نبش کوچه شقایق، پلاک 5

© کلیه حقوق مادی و معنوی تصاویر این سایت متعلق به شرکت طراحان فرادید دینا می باشد و استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.