اخبار سایت
انتخاب گروه :
شروع كسب‌وكار خرده‌فروشي - قسمت دوم
۱۴ / ۶ / ۱۳۹۶
در بخش قبل  به یک مورد از مواردی که قبل از طراحی هایپر مارکت و سوپرمارکت  باید مدنظر قرار گرفته شود اشاره کردیم  در این بخش به 3 مورد دیگر خواهیم پرداخت.

2. انتخاب نام و عنوان براي كسب و كار

انتخاب نام و نشان و عنوان براي كسب و كار ممكن است براي عده‌اي بسيار آسان باشد، اما براي ديگران دغدغه‌اي مشكل‌آفرين است. توجه داشته باشيد كه نام و لوگويي كه براي كسب و كارتان انتخاب مي‌كنيد، بايد به آساني خوانده شود، و هنگامي كه در وب‌سايت درج مي‌شود، يا روي تي‌شرت يا پوشاكي چاپ مي‌شود يا در نقطه‌اي به صورت يك برند به نمايش درم‌آيد، ظاهر و نماي جذابي داشته باشد تا بتواند روي فروش و موفقيت شما تأثيرگذار باشد.

3. درخواست شماره ثبت كنيد

به عنوان كارفرما و شخصي كه كسب و كاري را راه‌اندازي مي‌كند، بايد شماره ثبت قانوني داشته باشيد كه بتوانيد به صورت قانوني مشمول ماليات و عوارض قانوني هر كسب و كار شويد. (در قانون ايالات متحده امريكا، اين شماره ثبت به EIN يا شماره شناسايي كارفرما يا صاحب كسب‌وكار معروف است) از اين شماره، براي دسترسي به هويت و مشخصات كسب و كار مورد نظر استفاده مي‌شود.

4. برنامه و طرحي را براي كسب‌وكارتان تدوين كنيد

فرقي نمي‌كند كه طرح و برنامه پيشبرد كسب و كارتان را روي كاغذ و مكتوب تهيه كرده‌ايد يا روي سي‌دي يا در هر فضاي ديگري ثبت كرده‌ايد. مهم اين‌جاست كه وجود چنين طرح حساب‌شده و سازمان‌يافته‌اي، نقش بسيار تعيين‌كننده‌اي در موفقيت و نتيجه‌بخش بودن كسب و كارتان خواهد داشت. در واقع، قدم برداشتن بر اساس برنامه‌اي دقيق و از پيش ترسيم شده، يكي از مهمترين پيش‌نيازها براي شروع كسب و كار خرده‌فروشي است. قبل از هر برنامه‌اي، ابتدا با مطالعه، آموزش و تحقيق ياد بگيريد كه چگونه بايد اين طرح را تنظيم و ثبت كنيد، لزوم مكتوب و تدوين كردن چنين طرحي را درك كنيد، نرم‌افزارها و ابزارهاي تنظيم و تدوين يك طرح و برنامه‌ي دقيق و صحيح را تهيه كنيد، و روي نمونه برنامه‌هاي شروع و پيشبرد كسب و كارهاي خرده‌فروشي كه موفق بوده‌اند كار و تحقيق كنيد.
5. انواع كالاهايي را قصد داريد بفروشيد مشخص كنيد
در ابتداي فرآيند راه‌اندازي كسب و كار خرده‌فروشي، مثل فروشگاه خرده‌فروشي، شايد بتوان يكي از مشكل‌ترين تصميمات را تعيين نوع كالاهايي دانست كه قرار است عرضه شوند و به فروش برسند. بنابراين قبل از اينكه كالا يا مجموعه‌اي از كالاها را براي فروشگاه‌تان سفارش دهيد، ابتدا بايد تمام جوانب را در مورد آنها سنجيده باشيد.


طراحی هایپر مارکت

دانلود کاتالوگ
شركتهای وابسته
Monoshelf
قفسه و تجهيزات فروشگاهی
Acmecoolant
يخچال و فريزر فروشگاهی
Polytrolly
چرخ خرید فروشگاهی
Dinagroup
شركت هولدينگ
تماس با ما
 SMS +98 21 22 19 49 40
75 27 19 22 21 98+
40 49 19 22 21 98+
info@dinadesign.ir
تهران، اقدسیه، اتوبان ارتش، بلوار شهيد مژدی، خیابان شفیعی، نبش کوچه شقایق، پلاک 5

© کلیه حقوق مادی و معنوی تصاویر این سایت متعلق به شرکت طراحان فرادید دینا می باشد و استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.